שם העסק סטודיו לקרמיקה מרים
 
כתובת קיבוץ נירים
 
טלפון 054-7916405
 
אתר העסק
 
כתובת אימייל


 
 
מרים דינר היא אומנית ויוצרת בקרמיקה החיה ופועלת בנירים. לפני כ-15 שנה פתחה סטודיו משלה בקיבוץ, בו היא יוצרת ומעבירה חוגים וסדנאות לילדים ומבוגרים. מרים, בוגרת לימודי אומנות ואובניים במכללת ספיר, למדה פיסול באבן אצל האמנים זאב קרישר ודב הלר והמשיכה להשתלם במסגרות שונות בתחום. היא מספרת על עצמה: "אני חקלאית וקשורה לאדמה מאז שהייתי ילדה. אני מרגישה שאני חייבת את הקשר עם האדמה ובשבילי יש חיבור בין האומנות והחקלאות: הקרקע אותה אני חורשת והחימר איתו אני עובדת הם בעצם אותו החומר."

הסטודיו של מרים מהווה מסגרת למגוון רחב של פעילויות לכל אוהבי הקרמיקה ללא קשר לגיל או היכרות קודמת עם התחום. העבודה עם החימר מאפשרת להתבטא באמצעות מגע עם החומר, ליצור וגם לצאת עם תוצרים נפלאים שניתן לקחת הביתה.

אז מה יש בסטודיו?

חוגים למבוגרים ולילדים
עבודה באובניים: קדרות - הכנת כלים שימושיים ודקורטיביים מחימר (כלי אוכל, אגרטלים, קערות) באמצעות שימוש באובניים, תוך למידת טכניקות מגוונות של כיור, צביעה וגלזורה. העבודה באובניים מיועדת לילדים מכיתה ד' ומעלה ולמבוגרים.
פיסול: פיסול בחימר בשיטות שונות, למידת טכניקות, היכרות עם כלי העבודה השונים בסטודיו, צביעה וגלזורה.

סדנאות מיוחדות
מרים מעבירה ימי כיף וסדנאות גיבוש לקבוצות, עובדי חברות ומפעלים השמות דגש על שיתוף פעולה ועבודת צוות באמצעות יצירה משותפת בקרמיקה.

ימי הולדת ואירועים אינטימיים
מחפשים רעיון מקורי למסיבת יום הולדת בלתי-שגרתית או למסיבת רווקות מיוחדת? בסטודיו ניתן לערוך אירועים אינטימיים ונעימים המשלבים יצירה משותפת בחימר עם הרצאה, משחקים, שיחה ואוכל טוב.

מכירת כלים
מרים יוצרת כלים שימושיים ופסלים הנמכרים מדי פעם בירידים או מכירות מאורגנות. המעוניינים לראות את העבודות מוזמנים להגיע לסטודיו בתיאום מראש.

סטודיו לקרמיקה מרים דינר
קיבוץ נירים
טלפון: 054-7916405
דוא"ל: miriamdiener@hotmail.com